Hapësire reklamuese

Politikë

Rama nuk ndal batuat: Nëse ju shohin shtrembër, ju shihini me kokën lart dhe u thoni “c’è qualcosa?” 

Shkruar nga Newsbomb

Rama nuk ndal batuat: Nëse ju shohin shtrembër, ju shihini me

Batutat janë bërë pjesë e pandalshme e çdo takimi ku është i pranishëm edhe Edi Rama. Kjo edhe për shkak të karakterit karizmatik të kreut të shtetit.

Gjatë fjalimit me shqiptarët e diasporës në Itali, fjalët e kryeministrit bënë që të pranishëmit të shpërthenin në të qeshura.

“Nëse rastis ndonjëri që ju sheh shtrembët, keni arsyet që ta shihni me kokën lart dhe ti thoni “c’è qualcosa?” (A ka ndonjë gjë?)”, u thotë ai.  

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese