Hapësire reklamuese

Politikë

Rama ndan pamje nga rruga e re Orikum-Dukat: I shërben fluksit turistik dhe shkurton distancat

Shkruar nga Newsbomb
Rama ndan pamje nga rruga e re Orikum-Dukat: I shërben fluksit turistik dhe
Pamje nga rruga e re

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga rruga e re panoramike Orikum-Dukat.

Kryeministri Rama shkruan se është investim infrastrukturor që i shërben flukseve turistike të këtij sezoni, duke lehtësuar trafikun dhe shkurtuar distancat për në plazhet e bukura të jugut.

“MIRËMËNGJES dhe me rrugën panoramike Orikum-Dukat, një investim infrastrukturor që i shërben flukseve turistike të këtij sezoni, duke lehtësuar trafikun dhe shkurtuar distancat për në plazhet e bukura të jugut, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese