Hapësire reklamuese

Politikë

Rama e nis ditën me pamje nga tuneli i Llogarasë: Drejt hapjes për këtë verë

Shkruar nga Newsbomb
Rama e nis ditën me pamje nga tuneli i Llogarasë: Drejt hapjes
Tuneli Llogarase

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga tuneli i Llogarasë, teksa thotë se do të hapet këtë verë.

Kreu i qeverisë shkruan se tuneli i Llogarasë dhe  aeroporti i Vlorës do t’i shtojnë industrisë së re të turizmit dy motorë vendimtarë për Shqipërinë 2030.

 “MIRËMËNGJES ???? dhe me tunelin e Llogarasë drejt hapjes për këtë verë, që bashkë me aeroportin e ri të Vlorës do t’i shtojnë industrisë së re të turizmit dy motorë vendimtarë për Shqipërinë 2030 kampione në rajon, ju uroj një ditë të mbarë????”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese