Hapësire reklamuese

Politikë

Protesta e 11 korrikut, Noka, Bardhi dhe Vokshi "zbarkojnë" në Laprakë, shpërndajnë fletëpalosjet

Shkruar nga Newsbomb
Protesta e 11 korrikut, Noka, Bardhi dhe Vokshi "zbarkojnë"
Demokratet gjate takimeve me qytetaret

“Të bashkuar në betejë”, ky është dhe slogani me të cilin demokratët kanë trokitur në banesat e qytetarëve këtë të mërkurë.

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka, i shoqëruar nga kreu i Grupit Parlamentar, Gazment Bardhi si dhe deputetja Albana Vokshi kanë zhvilluar pasditen e sotme takime me banrorët në zonën e Laprakës.

Protesta e 11 korrikut, Noka, Bardhi dhe Vokshi "zbarkojnë"
Demokratet gjate takimeve me qytetaret

Ata u kanë bërë thirrje qytetarëve që t’i bashkohen protestës së 11 Korrikut, pasi kjo protestë është për ata, për familjet shqiptare, për çdo biznes e qytetar i cili është prekur nga regjimi autokrat i Edi Ramës.

 “Kjo protestë është për çdo familje, çdo biznes, çdo qytetar, që është prekur ekonomikisht nga regimi autokrat i Ramës. Kjo qeveri ka synim të vetëm të pasurojë veten, teksa qytetarët preken ekonomikisht dita ditës, ndërsa bizneset ulin qepenat për shkak të taksave të larta,” u shpreh Noka teksa shpërndante fletpalosje në zonën e Laprakës.

Protesta e 11 korrikut, Noka, Bardhi dhe Vokshi "zbarkojnë"
Noka gjate takimeve me qytetaret

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese