Hapësire reklamuese

Politikë

Procesi i Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë

Shkruar nga Newsbomb
Procesi i Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re
Edi Rama

Banorët e Krujës, shtëpitë e të cilëve u dëmtuan pas tërmet të 26 nëntorit 2019 shumë shpejt do të hynë në shtëpi të reja.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama ndau pamje nga lagjia më e re në Krujë dhe bëri me dije se punimet shumë shpejt do të përfundojnë.

 “Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë”, shkruan Rama në facebook.

Aktualisht në lagjen e re të rindërtimit po asfaltohen rrugët e brendshme, më pas do të vijohet me ndriçimin dhe pemët dekorative.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese