Hapësire reklamuese

Politikë

Opozita kundër rezolutës së PS, Bylykbashi: Plagët e korrupsionit kullojnë qelb, pacienti ka vdekur

Shkruar nga Newsbomb
Opozita kundër rezolutës së PS, Bylykbashi: Plagët e
Deputeti i PD, Oerd Bylkbashi © facebook.com/obylykbashi

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka folur në lidhje me rezolutën antikorrupsion të miratuar sot në Kuvend.

Ai tha se opozita votoi kundër kësaj rezolute teksa tha se “plagët e korrupsionit kullojnë qelb dhe se pacienti ka vdekur”.

Pjesë nga diskutimi në studio e “Top Story-t”

Damian: Bylykbashi: Duhet të ketë betejë se është kjo lloj dualiteti që i çon gjërat para, çfarë është oferta, bëmë vetëm shkartisje ministrash dhe biem një grup tjetër dhe të fusim pjesë, të ngatërrojmë opozitën, ky është mandati i tretë që po bën në gropë në këtë vend. Është votë kundër se të gjitha…

Rakipllari: Pse se votuat kundër?

Bylykbashi: Plagët e korrupsionit kullojnë qelb, pacienti ka vdekur, vazhdon dhe ha shpresën e shqiptarëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese