Hapësire reklamuese

Politikë

Mik i veçantë i familjes Kallaku, Ilir Meta viziton Ijen për 85-vjetor

Shkruar nga Newsbomb

Mik i veçantë i familjes Kallaku, Ilir Meta viziton Ijen për

Ija e Bes Kallakut ka festuar dy ditë më parë ditëlindjen. Një urim special ka ardhur sot për të nga Ilir Meta. Me një tufë me lule ai ka shkuar në Bubq, teksa gëzimi në sytë e Ijes flet shumë.

Edhe 100 pranvera të reja për Ijen, jo vetëm të Bes Kallakut, por të të gjithëve ne. Lumturi, shëndet dhe jetë të gjatë ”, shkruan ish-presidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese