Hapësire reklamuese

Politikë

“Jam shkri tu qesh”, Erion Veliaj zbulon se përse ka mbyllur Instagramin

Shkruar nga Newsbomb
“Jam shkri tu qesh”, Erion Veliaj zbulon se përse ka mbyllur
Erion Veliaj

Me shpejtësi qarkulloi lajmi ditën e djeshme se kryebashkiaku Erion Veliaj kishte mbyllur rrjetin social, Instagram.

Për këtë lajm ka reaguar edhe kryebashkiaku, i cili është shprehur se Instagrami do të rikthehet së shpejti pasi është duke u rikuperuar nga një hakerim.

“Jam shkri sot tu qesh me lot. Të gjithë këta njerëzit që deri dje thonin “na çmendi, pse e  nxjerr çdo gjë në Instagram, ç’a janë këto punë publike, ç’a janë këto pemë, ç’a është ky asfalt”, krejt papritur u shqetësua gjithë opozita sot: “ku është Instagrami lalit”.

Instagrami do kthehet, sapo e kemi rikuperuar nga hakerim. Po dhe kjo puna, hip se të vrava, zbrit se të vrava, si e vetmja mënyrë për opozitën sikur nuk shkon”, sqaron Veliaj ndër të tjera.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese