Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Ironizon Spiropali: Me këta, Edi Rama rron dhe 100 vite në pushtet

Shkruar nga Newsbomb
Ironizon Spiropali: Me këta, Edi Rama rron dhe 100 vite në pushtet
Elisa Spiropali

Ministrja Elisa Spiropali ka pasur debate dhe përplasje të vazhdueshme me drejtorin e komunikimit në PD, Alfred Lela.

E pyetur edhe për sa kohë mund të qëndrojë Edi Rama në qeveri, Spiropali duke u drejtuar Nga Lela tha se më këta edhe 100 vite.

“Me këta, Edi Rama rron edhe 100 vjet në pushtet. Me këta që bërtasin arrestojeni. E më pas dalin para SPAK e shajnë. Me këta që kërkojnë që SPAK të arrestojë, e mbajnë veshur bluzën e një personi nën hetim nga SPAK. Me këta edhe 100 vite rri Rama”, tha Spiropali ndër të tjera në “Top Story” në Top Channel.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese