Hapësire reklamuese

Politikë

Ilir Meta në "shënjestrën" e SPAK, trajneri i njohur kundër: Ky është legjenda

Shkruar nga Newsbomb
Ilir Meta në "shënjestrën" e SPAK, trajneri i njohur
Ilir Meta

Ilir Meta ka reaguar ashpër sot kundër kreut të Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Altin Dumani. Ish presidenti i Republikës e cilësoi shefin e SPAK si një njeri të ndikuar nga politika dhe e paralajmëroi se nuk do ta ketë të lehtë me të.

Në këtë mori lajmesh, është Bekim Kuli që ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet pikërisht me Metën. Trajneri i njohur që momentalisht është pa skuadër, duket se ka konsideratë të lartë për kryetarin e Partisë së Lirisë.

"Me legjendën për kafe miqësie", shkruan Kuli në diçiturën e fotos së postuar në rrjetet sociale.

Ilir Meta në "shënjestrën" e SPAK, trajneri i njohur
Postimi i Kulit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese