Hapësire reklamuese

Politikë

FOTOLAJM/ Berisha fitoi vulën e PD, Malltezi thyen masën e arrestit shtëpiak, e fotografon nga dritarja tjetër

Shkruar nga Newsbomb
FOTOLAJM/ Berisha fitoi vulën e PD, Malltezi thyen masën e arrestit
Jamarbër Malltezi dhe Sali Berisha

Ish-kryeministri si çdo ditë edhe sot ka mbajtur fjalimin nga dritarja e shtëpisë para demokratëve dhe simpatiznatëve, sot më entuzias se kurrë pas vendimit të Apelit duke i kther vulën dhe logon e Partisë Demokartike.

Gjatë fjalës së tij, është parë se dhëndri Jamarbër Malltezi në dritaren tjetër të shtëpisë duke thyer masën e arrestit. Malltezi duket se i është bashkuar festës së ish-kryeminsitrit Berisha dhe simpatizantëve në “rrugën e shpresës”.

Malltezi është fotografuar me telefon në dorë, nga dritarja tjetër duke filmuar Berishën që mbante fjalimin “historik” dhe demokratët që kërcenin dhe këndonin poshtë dritares.

FOTOLAJM/ Berisha fitoi vulën e PD, Malltezi thyen masën e arrestit
Jamarbër Malltezi
FOTOLAJM/ Berisha fitoi vulën e PD, Malltezi thyen masën e arrestit
Sali Berisha

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese