Hapësire reklamuese

Politikë

Erion Veliaj i reklamoi të premten, investimi i ri në Tiranë përfundon në Lanë

Shkruar nga Newsbomb
Erion Veliaj i reklamoi të premten, investimi i ri në Tiranë
Skuterët në Lanë

Vetëm tre ditë pasi kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj reklamoi nismën e Bashkisë për të vendosur skuter në qytetet, duket se plani s’ka shkuar si duhet.

Janë 500 skuterë që janë vendosur në kryeqytet me qëllim lehtësimin e trafikut. Skuterat janë elektrikë dhe që nuk ndotin mjedisin.

Mirëpo ky investim, duket se ka përfunduar në Lanë. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shihet se disa skuterë janë hedhur në Lanë.

Nuk duhet se kush janë personat që i kanë hedhur, apo se çfarë problemi kanë pasur me këto mjete të vogla elektrikë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese