Hapësire reklamuese

Politikë

Erion Braçe irritohet me të rinjtë që i "përdorin" emrin: Idiotër që i rreh dashnorja, ooo Zot!

Shkruar nga Newsbomb
Erion Braçe irritohet me të rinjtë që i
Erion Braçe dhe i riu me pankartë

Deputeti socialist Erion Braçe ka shprehur hapur pakënaqësinë lidhur me pankartën tallëse të përdorur nga të rinjtë, në protestën e profesionistëve të lirë para Gjykatës Kushtetuese.

Me nota ironie dhe kritike, Braçe shkruan se këta të rinj pasi mbarojnë shkollën dhe “i japin letra profesionisti, dalin e thonë ‘Leket i duam, taksat si duam’”. 

Braçe permes një reagimi nënkupton se kauza e protestës nuk ka bazë logjike, po ashtu as pankrata ku pëdoret emri i tij.

Postimi i plotë:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

OOOOOOOOOOO ZOOOOOOOOOOOOOOT!

TE NJEJTET IDIOTE QE BEJNE TE NJEJTEN GJE;

Nuk duan te hyjne ne PROVIME apo duan ti marrin QYL, dalin e thone “I DUAM TARIFAT SA ERION BRACE”;

Jane rritur e kane marre nje cope leter, dalin e thone “DUAM LEKE SA ERION BRACE”;

Kalojne nja dy vite dhe nje e shume plehra i japin letra profesionisti, dalin e thone “LEKET I DUAM, TAKSAT SI DUAM”;

Pastaj i rrahin dashnoret qe kane mend ca me shume dhe nderrojne mendje, dalin e thone “I DUAM TAKSAT SA ERION BRACE”!

Ne fakt te njejtet injorante nuk dine qe NUK KISHIN TATIME FARE, PAGUANIN ZERO LEKE TATIM MBI LEKET, ose si cdo injorant me shkolle thoshin “PAGUAJME TATIME NE, JA PAGUAJME DRITAT, UJIN”!

OOOOOOOOOOO ZOOOOOOT, E KUPTONI KUSH KA SHKUAR NE GJYKATEN KUSHTETUESE;

Profesioniste qe nuk dallojne dot te ardhurat bruto nga ato neto, thjesht dine ti numerojne!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese