Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

Deklarata

Shehajt, dhuron dy respiratorë për të sëmurët me Covid-19 në Sanatorium

Sipërmarrësi dhe politikani Agron Shehaj bëri me dije se do dhurojë 2 respitatorë për spitalin e Sanatoriumit ne Tiranë, i cili po përballet me...

Marrëveshja ‘e papritur’ PS-PD, Agron Duka: Erdhi nga jashtë, do ketë zgjedhje të parakohshme

Kreu i PAA Agron Duka shprehet se marrëveshja “e papritur” mes PS dhe PD për Reformën Zgjedhore ka ardhur nga jashtë Shqipërisë, nga Bundestagu...

Rrëfimi rrënqethës i vajzës së ish efektivit që vdiq në krye të detyrës: Burri më rrihte kur isha shtatzënë, më tërhiqte zvarrë

Ana është nënë e tre fëmijëve, një nga shumë gratë që dhunohen në Shqipëri, por ka thyer heshtjen dhe ka treguar dhunën që bashkëshorti...

Artikull test

Artikull test

Lajmet e fundit