Hapësire reklamuese

Politikë

Basha urim për Festën e Kurban Bajramit: Shtroftë rrugën përpara me mbarësi, me fat e me begati!

Shkruar nga Newsbomb
Basha urim për Festën e Kurban Bajramit: Shtroftë rrugën
Lulzim Basha

Me rastin e Kurban Bajramit, Lulzim Basha, ishte sot për vizitë në selinë e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ku ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Lulzim Basha ka uruar festën besimtarëve myslimanë me sa më shumë mbarësi, fat e begati për të gjithë familjet shqiptare.

“Do t’i uroj nga zemra të gjithë besimtarëve myslimanë, të gjithë shqiptarëve, gëzuar festën e Kurban Bajramit. Zoti ju ruajt, ju dhe familjet tuaja! Ju begatoftë shpirtrat, mendjet, shtëpitë dhe shtroftë rrugën përpara me mbarësi, me fat e me begati për të gjithë shqiptarët!” – u shpreh Basha.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese