Hapësire reklamuese

Politikë

Argita Malltezi merr pjesë në protestë me “Sali Berishën” në kraharor, mesazhi i vajzës së ish-kryeministrit

Shkruar nga Newsbomb
Argita Malltezi merr pjesë në protestë me “Sali
Argita Malltezi

Vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi, është bërë pjesë e protestës e cila po zhvillohet para Bashkisë së Tiranës.

Ajo ka zgjedhur që të përfaqësojë të atin, i cili ndodhet që prej dhjetorit të vitit të kaluar në masën “arrest shtëpie”. Gjithashtu Malltezi ka vendosur që në këtë protestë të përcjellë dhe një mesazh mjaft të qartë.

Ajo ka veshur një bluzë në të cilën është e stampuar thënia: Lironi liderin e Opozitës!

Argita Malltezi merr pjesë në protestë me “Sali
Argita Malltezi

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese