Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Politikani shqiptar baba për herë të 5-të dhe pse është bërë 2 herë gjysh

spot_img

Lajme të ngjashëm

503cf69f6a0931c0b7f4d9a549965e5a

Politikani, gjysh i dy nipërve dhe baba i katër fëmijëve vazhdon të zgjerojë familjen e tij.

Dje ka ardhur në jetë fëmija i pestë i kryetarit të partisë NISMA në Kosovë, Fatmir Limaj.

Lajmin e ka bërë publik vetë bashkëshortja e Limajt, Arlinda Balaja, e cila ka postuar në rrjetin social Facebook, foton e vajzës së tyre të porsalindur.

Martesa me Arlindën është e dyta për Fatmir Liman. Nga martesa e parë Limaj ka 4 fëmijë, 1 djalë dhe 3 vajza. Ai është edhe gjysh i mbesës Zara dhe nipit Andrri.

19059736_10155322907669098_832604870962153666_n.png

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img