Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Politikani miliarder shqiptar surprizon sërish: I fton të gjithë për “party” në shtëpinë e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Poltikani dhe biznesmeni i njohur shqiptar vazhdon të na surprizojë me gjestet e tij.

Është fjala për Behgjet Pacollin që këtë herë ka bërë një ftesë të pazakontë. Miliarderi ka hapur dyert e shtëpisë së tij në Hajvali për të festuar.

“Më datë 10 shtator jeni të ftuar të gjithë të bashkohemi në shtëpinë time në Hajvali. Kjo mbrëmjë do iu dedikohet vetëm juve. Vetëm ju jeni ardhmëria e Kosovës. Pritja e mysafirëve fillon nga ora 17:00”, thuhet në njoftimin e Pacollit në IG.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img