Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Politikani kosovar reagon për vrasjen e Mateos: Ky engjëll i vogël ka prekur zemrat e çdo shqiptari

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Behgjet Pacolli, politikan i njohur shqiptar nga Kosova, reagon për ngjarjen e rëndë që ka tronditur vendin prej tre ditësh. Pacolli thotë se vrasja e Mateos 8 vjeçar ka prekur zemrat e të gjithë shqiptarëve.

Ai thotë dhe se autori duhet të dënohet maksimalisht.

“Ky djalë i bukur, vetëm tetë vjeç, i vrarë brutalisht nga fqinji i tij, ka prekur zemrat e çdo shqiptari. Unë i shprehi ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes Vasiu. Mateo, sot një ëngjull në parajsë, u prehtë në paqe. Autori i këtij krimi makabër të dënohet maksimalisht, sa më parë”, shkruan Pacolli dhe ndan foton e vogëlushit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img