Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Politikani i njohur festoi ditëlindjen dhe rrëfen: Këto janë tri mrekullitë që përjetova në një ditë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Anëtari i kryesisë së LSI-së, Dritan Ylli ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Kanë qenë mbështetësit e LSI-së në Shkodër ata të cilët kanë surprizuar Yllin, i cili renditet i dyti në listën e kandidatëve për deputetë në Shkodër. Anëtari i kësaj force politike tregon se në këtë ditë ka përjetuar tri mrekulli që do donte ti kishte çdokush.

“Cdo vit qe kalon s’te tremb aspak, nese te gjen me shendet te mire, familje te lumtur dhe me miq e shoke te shtuar ! Sot, ne diten e lindjes, i perjetova te tre keto mrekulli qe duhet ti gezohet cdo njeri ! Te dashur miq ma bete diten e bukur, me kaq shume urime! Ju falenderoj dhe perqafoj te gjitheve !”, shkruan Ylli. 

Më shumë

spot_img