Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Politikani francez: Kjo është hera e tretë në histori që Gjermania shkatërron Europën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

638854777e08aba16d1aaf20c02c7824

Kreu i Partisë së Majtë, Jean-Luc Mélenchon ka bërë një deklaratë të fortë sot në lidhje me bisedimet që po zhvillohen në Bruksel mes Greqisë dhe vendeve të tjera të Eurozonës.

Melenchon, i cili ka mbajtur më parë edhe postin e ministrit të Arsimit Profesional, është shprehur se kjo është e tretë që Gjermania po shkatërron Europën. “Për të tretën herë në histori, një qeveri gjermane po shkatërron Europën”, shkruan politikani francez në Twitter.

Greqia dhe kreditorët janë duke zhvilluar bisedime intensive, për të arritur në orët e para të mëngjesit të sotëm një marrëveshje në lidhje me paketën e ndihmës për Athinën.

Lexo edhe: Greqia “ndan” Eurozonën. Franca dhe Italia pro Athinës, Gjermania mendon për Grexit

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img