Politikani braktis të shoqen pasi ishte shumë seksi, e vinte në siklet me publikun

Publikuar tek: bota, më 21:10 19-01-2017 Politikani braktis të shoqen pasi ishte shumë seksi, e vinte në siklet me publikun

Gruaja e politikanit politikanit Aleksandër Polituka në Ukrainë është shprehur se i shoqi i saj e ka braktisur, pasi ajo është shumë seksi dhe kjo e vinte në siklet me publikun.

Alena Polituka tha se bashkëshorti i saj ka ikur nga shtëpia pasi ajo vazhdimisht publikonte foto sensuale në rrjetet sociale gjë e cila nuk i pëlqente atij.

Sipas saj kreu i Këshillit Bashkiak të Karkivit nuk paguan asgjë për djalin e tyre.

eryks.jpgdteyde.jpgdteyk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nesër Donald Trump-it i dorëzohen kodet nukleare. Ja si funksionon procedura e lëshimit
George Soros: Jam 100% i sigurt se Trump do dështojë, bursat do tronditen »
Article Logic
Execution time: 0.012064933776855
array(1) { ["section"]=> string(87) "politikani-braktis-te-shoqen-pasi-ishte-shume-seksi-e-vinte-ne-siklet-me-publikun-66065" }