Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Politikanët urojnë kombëtaren e futbollit për fitoren, ja çfarë postoi Rama, Basha e Meta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kombëtarja e futbollit arriti një fitore të merituar sot në ndeshjen ndaj Hungarisë, të vlefshme për Botërorin 2022.

Siç ndodh shpesh, politikanët shqiptarë kanë mbushur rrjetet sociale me fotografi kuq e zi, duke përgëzuar futbollistët për fitoren.

Kryeministri Edi Rama ka postuar dy “emoji” dhe dy foto të autorit të golit dhe renditjen aktuale të Shqipërisë.

rgeh4rh34h

Ndërsa Basha mesa duket e ka ndjekur ndeshjen dhe vlerëson lojën e futbollistëve.

rthrh5h45rh

Presidenti Ilir Meta shkruan: “Një fitore e shumëpritur, që rikthen ëndrrën e madhe! Urime kuqezinjve”.

sdfgerhhe4h
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img