Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Politikanët s’e duan shkronjën “ë” dhe “ç” në alfabet, Nikolla “kundër”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 A.M

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img