Hapësire reklamuese

Aktualitet

Politikanët s'e duan shkronjën “ë” dhe “ç” në alfabet, Nikolla "kundër"

Shkruar nga Newsbomb
Politikanët s'e duan shkronjën “ë” dhe

 

  A.M 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese