Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Politikanët s’e duan shkronjën “ë” dhe “ç” në alfabet, Nikolla “kundër”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 

  A.M 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img