Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Politikanët pas zgjedhjeve udhëtojnë drejt SHBA, Rudina Hajdari shkon në New York

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politikanët shqiptarë pas fushatës dhe zgjedhjeve të 25 prillit, kanë vendosur të “arratisen” dhe të shkojnë për pushime jasht vendit.

Së fundmi Rudina Hajdari, kandidate për deputete në Elbasan nën siglën e “Nismës Thurje”, ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në New York.

Ajo ka postuar një foto në “instastory”, ku shihet në një kafe në New York.

Kujtojmë që pak ditë më parë drejt SHBA udhëtoi edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila ndau foto teksa ishte takuar edhe me këngëtaren e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img