Hapësire reklamuese

Politikë

Politikanët pas zgjedhjeve udhëtojnë drejt SHBA, Rudina Hajdari shkon në New York

Shkruar nga Newsbomb

Politikanët shqiptarë pas fushatës dhe zgjedhjeve të 25 prillit, kanë vendosur të “arratisen” dhe të shkojnë për pushime jasht vendit.

Së fundmi Rudina Hajdari, kandidate për deputete në Elbasan nën siglën e “Nismës Thurje”, ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në New York.

Ajo ka postuar një foto në “instastory”, ku shihet në një kafe në New York.

Kujtojmë që pak ditë më parë drejt SHBA udhëtoi edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila ndau foto teksa ishte takuar edhe me këngëtaren e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese