Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Politikanët e korruptuar do të shkojnë prapa hekurave, Basha pas protestës: Nuk ka kompromis për Shqipërinë si gjithë Evropa!

spot_img

Lajme të ngjashëm

‘Ndërsa kriminelet e politikanët e korruptuar do të shkojnë para drejtesise dhe prapa hekurave! Nuk ka kompromis me ëndrrën për ta bërë Shqipërinë si e gjithë Evropa! Zoti e bekoftë Shqipërinë!’, përfundon kryedemokrati Lulzim Basha.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img