Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.1kmh
40 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“Politikanët bëjnë foto me shumë persona”, Ristani i përgjigjet Bashës për foton me Myftar Lumneshin: Gënjen! Kemi ngrënë dreka dhe darka në lokalin e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditen e sotme në media u publikuan foto të Lulzim Bashës me Myftar Lumneshin, pasi ky i fundit akuzohet nga vetë Basha se është një nga eksponentët e një grupi kriminal në Angli.

I pyetur në emisionin “Open” për foton me Lumneshin, Basha u shpreh se si politikan që ëhstë mund të bëjë foto me shumë qytetarë, por tha se nuk ka bahskëpunuar kurrë me të.

Por ish-deputeti arben Ristani e ka kundërshtuar Bashën. Sipas tij, ai ka qenë në disa dreka dhe darka së bahsku me Bashën në lokalin e Lumneshit, madje shtoi se kryedemokrati ka prëanuar edhe donacione nga ai që sot akuzon.

“Basha është armik i së vërtetës dhe i dashuruar pas gënjeshtrës. Unë kam qenë në disa dreka dhe darka që janë shtruar në lokalin e zotërisë, ku ka qenë dhe Basha. Jo vetëm e njeh, por ka pranuar nga ai dhe donacionet për PD-në”, tha Ristani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img