Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Politika nuk zë mend, kreu i FRPD shkel ‘me të dyja këmbët’ masat anti-Covid, mbi 40 veta në ambient të mbyllur (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b0bc07018364e6b6f94c46d711b3588f

Partitë politike mesa duket nuk duan t’ja dinë për ligjet dhe rregullat e vendosura nga ekspertët e shëndetësisë, për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

151056658_276701023816775_652923364415910558_o.jpg

Dje kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi ka mbledhur mbi 40 qytetarë në një ambient të mbyllur, teksa fotot i ka publikuar sot në rrjete sociale.

150554770_276700870483457_7859127326666640253_o.jpg

Ai ishte me disa të rinj në degën nr.6 në Kombinat, por siç duket edhe në fotot e publikuara nga vetë ai në facebook, vihet re që numri i personave është mbi 10 dhe shumë prej tyre nuk mbajnë maskë.

150371843_276700910483453_1126896099140535505_o.jpg

Më herët është gjobitur me 50 milionë lekë të vjetra Endrit Braimllari io LSI-së dhe ministri Blendi Klosi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img