Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Politika luan ‘ping-pong’/ Opozita e ftoi në takim, reagon mazhoranca: Të hënën është Bajram, shihemi të martën te Pallati i Kongreseve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Politika shqiptare vijon të luajë ‘ping-pong’.

Pas ftesës së opozitës për t’u takuar në tryezë të hënën, me qëllim mbylljen sa më parë të Reformës Zgjedhore, ka ardhur edhe reagimi i mazhorancës.

Kjo e fundit thotë se e hëna është pushim për shkak të Bajramit dhe fton opozitën të takohen të martën.

“Të hënën është Bajram e për rrjedhojë është ditë pushimi. Mbledhja do të zhvillohet më 26 maj, ora 11:00 te Pallati i Kongreseve”, thuhet në reagimin e PS. 

LEXO EDHE:Bylykbashi dhe Vasili letër Gjiknurit dhe Hajdarit: Të mblidhemi të hënën për reformën, ta mbyllim sa më shpejt (E PLOTË)

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img