Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Policja më e famshme në Shqipëri revoltohet me gazetarët: Ç’kërkoni ju? Zero vrasje, zero plagosje vetëm në Parajsë ka! Policia s’ka qene kurrë kaq aktive sa sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policja Anisa Kostani nga Elbasani, e cila “u bë e famshme” për faktin se mbante në shtëpi një gjarpër si kafshë shtëpiake, ka reaguar e revoltuar ndaj gazetarëve që sipas saj po nxijnë punën e Policisë së qytetit të saj.

Ajo ka reaguar një ditë pas vrasjes së Madrit Ulqinakut nga 18 vjeçari Horgito Peqini. Ky i fundit  iku në drejtim të paditur duke mos rënë në duart  e efektivëve, por sipas polices ky nuk është një detaj që duhet marrë parasysh pasi blutë e Elbasanit janë duke bërë një punë të shkëlqyer, të cilën vetëm “qorrat” dhe ata që i kanë marrë “provimet nga profesora Don Zhuanë” nuk e shohin.

Sipas saj gazetarët të cilët “shkruajnë keq” për Policinë e Elbasanit, e kanë marrë provimin prej “profesorave Don Zhuanë”.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img