Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Policia zbulon qeset e mbushura me 5 milion paund, “çunat e Londrës” s’dinin çfarë të bënin me to

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia Angleze thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe “cash” në Fullham.

Tre persona u arrestuan njëri pas tjetrit, pasi hetimet zbuluan lidhjen e tyre me paratë e pista.

dfgrth5trhj5r4jjj 1

Policia Metropolitane thotë se Sergejs Auzins, Ruslan Shamsutdinov dhe Serëan Ahmadi, prej kohësh merreshin me pastrimin e parave të pista.

Dy prej tyre u arrestuan në flagrancë me qese të mbushura me sasi të konsiderueshme parash, mbi 50 mijë paund. Ata u kapën teksa dolën nga shtëpia. Një tjetër sasi prej mbi 100 mijë paund u gjetën në makinën e parkuar, ndërsa gjatë kontrollit në banesë u zbulua pjesa tjetër.

sdgtrhe45h4h

Gjithsej 5.4 milion paund, që policia thotë se qëndronte në shtëpi, pasi kriminelët nuk dinin se çfarë të bënin me to.

rtr6yfju45r5j5jk

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img