Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia zbulon dy “shtëpi bari” në Malësinë e Madhe, arrestohen 2 persona

Shkruar nga Newsbomb
Policia zbulon dy “shtëpi bari” në Malësinë e

Policia ka zbuluar 2 “shtëpi bari” në Malësinë e Madhe, teksa bëhet me dije se efektivët kanë vënë në pranga 2 persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur.

Shtëpitë janë larg njëra tjetrës, ndërkohë që policia ka sekuestruar një sasi bimësh narkotike brenda dy mjediseve të kthyera në “shtëpi bari”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbulimin e personave të tjerë të përfshirë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese