Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c6ce09db378a7935c6bfab215215735b

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë.

Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të forcave “Shqiponja”, policia kriminale si dhe efektivë të komisariatit.

Operacioni i befasishëm vjen vetëm një ditë pas aksioneve në Elbasan, që u finalizuan me kapjen e Erion Alibej, i dyshuar si porositës i tre vrasjeve me pagesë.

Aktualisht policia është duke kryer kontrolle në automjete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img