Policia spanjolle kërkon ndihmë për kapjen e të superkërkuarit shqiptar (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:24 12-01-2017 Policia spanjolle kërkon ndihmë për kapjen e të superkërkuarit shqiptar (Foto)

Roja Civile beson se një prej shqiptarëve më të kërkuar në Europë mund të fshihet në Spanjë.

Durim Gremaj, 43 vjeç, është shpallur në kërkim nga Interpoli për trafik të qenieve njerëzore, ndërsa policia spanjolle ka postuar sot në Tëitter fotografinë e tij duke i bërë apel qytetarëve që e kanë parë të njoftojnë menjëherë, raporton newsbomb.al.

Njoftimin e policisë panjolle e ka ripostuar edhe ministri i Brendshëm i Spanjës, Juan Ignacio Zoido.

Durim Gremaj, i njohur edhe me emrat Arben Braka, Elton Gremaj, Durim Gremi dhe Mariglen Kalle, është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi ka trafikuar dhe detyruar të prostituojë një grua për më shumë se 5 vjet fillimisht në Spanjë dhe më pas në Holandë. /Newsbomb.al

sdfw4tw4ydgjfhknshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump pranon për herë të parë se Rusia ndërhyri në zgjedhjet presideciale
Kërcet grushti në Parlamentin turk (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011508941650391
array(1) { ["section"]=> string(82) "policia-spanjolle-kerkon-ndihme-per-kapjen-e-te-superkerkuarit-shqiptar-foto-65347" }