Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Policia shpall në kërkim Stresin dhe shokun e tij, filmuan veten duke qëlluar me armë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari njohur Arkimed Lushaj me emrin e artit Stresi është shpallur në kërkim nga policia së bashku me shokun e tij.

Burime të policisë bëjnë me dije se Stresi së bashku me shokun e tij me iniciale E.L 21 vjeç janë shpallur në kërkim pasi postuan në rrjetet sociale video teksa qëllonin me armë.

Rebelimi i këngëtarit dhe shokut të tij ka ardhur si pasojë e arrestimit në Francë të Ramush Haradinajt dhe këtë e bëri të ditur vetë këngëtari nëpërmjetë rrjeteve sociale ku shkruante: “Liri për Veteranët. Free Ramush Haradinaj. UÇK”.  

Po ashtu policia ka marrë masa edhe për babain e reperit Sali Lusha 61 vjeç dhe po punon për heqjen e armës së gjahut tip ‘Shotgan’.

[iframe src=”https://vid.me/e/XcYf?stats=1″ width=”560″ height=”480″ frameborder=”0″ allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen scrolling=”no” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img