Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Policia shoqëron një person, kërcënoi gjyqtaren e Tiranës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, pasi ka kërcënuar një gjyqtare në kryeqytet. Newsbomb.al mëson se personi i shoqëruar është Andri Leka. Ky shtetas është ndaluar nga efektivët e Komisariatit nr.2.

Ndërkohë, identiteti i gjyqtares së kërcënuar nuk dihet ende.

Shoqërimi është bërë vetëm pak minuta më parë, mëson newsbomb.al. 39 vjeçari i lindur në Durrës dhe banues në Tiranë është ndaluar në zonën e Komunës së Parisit. Ky shtetas rezultonte në kërkim pasi akuzohet për veprën penale të parashikuar nga neni 317 i Kodit Penal “Kanosja e gjyqtarit”. 

Më shumë

spot_img
spot_img