Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Policia shoqëron 3 persona, ishin dëshmitarë gjatë përplasjes së Luçiano Boçit dhe Gjergj Lucës në Labinot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

998317c912fcd6c2381a6a6ee2d9488d

Policia e Elbasanit përpost sekuestrimit të kamerave të sigurisë, ka shoqëruar sot tre persona si dëshmitarë në ngjarjen që ndodhi mes pedagogut Luçiano Boçi dhe biznesmenit Gjergj Luca në Labinot.

Kandidati i PD në qarkun e Elbasanit tha se Luca e sulmoi fizikisht dhe e kërcënoi me jetë, ndërkohë që iu drejtuara organeve ligjzbatuese lidhur me ngjarjen.

Nga ana tjetër Luca deklaroi se Boçi ishte provokatori, duke e cilësuar atë si një politikan rrugaç dhe akuzuar se i mori telefonin pasi i kishte rënë nga xhepi.

Lexo edhe: Përplasja e biznesmenit Luca me pedagogun, flet Luçiano Boçi: Më sulmoi dhe kërcënoi me jetë (Publikon FOTON pas ngjarjes)

Lexo edhe: ‘Më ka vjedhur telefonin!’ Pas sherrit Gjergj Luca akuzon Boçin, i përgjigjet gazetares që e pyeti për plagët: Kam një shenjë që po ta tregova s’do të vijë mirë

Më shumë

spot_img
spot_img