Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Policia sërish në aksion, vijon operacioni antidrogë në Krujë, një ditë më parë u arrestuan 16 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA po zhvillojnë një tjetër operacion antidrogë në rrethin e Krujës.

Ende nuk dihet se në cilat zona do të zhvillohet operacioni i antidrogës.

Kujtojmë që dy ditë më parë policia ka kryer një tjetër operacion në Krujë, ku u sekustruan rreth 17 mijë bimë kanabis.

Gjithashtu gjatë këtij operacioni ranë në pranga 16 perona, mes tyre dhe një grua, ndërsa janë shpallur në kërkim 24 të tjerë, të cilët akuzohen për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Personat e arrestuar janë: Asllan Deliu, Marsel Loci, Eldi Kaceli, Indrit Kullaj, Dashamire Deliu, Musait Vathi, Xhavit Kullaj, Dashamir Kullaj, Ferit Kullaj, Erlind Almeta, Fetije Kullaj,  Refik Deliu, Erjon Deliu, Flamur Halili, Ervin Perlica dhe Sokol Kullaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img