Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
72 %
5.1kmh
90 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Policia sekuestron 57 doza kokainë dhe 5 mijë euro, arrestohen dy shqiptarët në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4eb58be2d3eadcf844ae2cd03408bd7f

Karabinierët e Riminit në Itali kanë arrestuar dy shqiptarë, 20 dhe 31 vjeç, me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Mediat vendase raportojnë se dy të rinjtë janë arrestuar në flagrancë, në momentin që po shisnin një dozë kokaine.

Në shtëpinë e të rinjvë janë gjetur 57 doza kokainë dhe 5 mijë euro, të dyshuara si të fituara nga aktiviteti i paligjshëm.

Identitetet e shqiptarëve nuk bëhen ende të ditura, ndërsa policia po heton nëse ka persona të tjerë të përfshirë në shitjen e lëndëve narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img