Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Policia publikon FOTON: Na lajmëroni nëse keni informacione për këta dy persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Kosovës ka nxjerr një njoftim për të gjithë qytetarët e vet dhe kërkon bashkëpunimin e tyre. Në foto shihen dy persona dhe shqiptarëve të Kosovës u kërkohet që nëse i njohin, të lajmërojnë menjëeherë Policinë.

Ata me 30 maj të këtij viti, janë shpalluar në kërkim si të dyshuar për veprën penale “Vjedhje e rëndë”.

“Sektori Rajonal i Hetimeve në kuadër të Drejtorisë Rajonale në Mitrovicën e Jugut, bazuar në autorizimin e dhënë nga prokurori i Departamentit për Krime të Përgjithshme  në Prokurorinë  Themelore në Mitrovicë ka thënë se lejohet publikimi i fotografive  në media të shkruara dhe elektronike i dy personave të dyshuar”, thuhet në komunikatë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img