Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Policia ‘prish’ festën e ditëlindjes së këngëtares shqiptare, gjobiten të gjithë të ftuarit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fef490a661347e2b46d3ac1887ac65f9

Këngëtarja shqiptare Diona Fiona festoi ditëlindjen e saj me miq dhe të afërm, por mesa duket dikush ua ka prishur festën.

Ajo postoi foto dhe video të njëpasnjëshme në rrjetet sociale, ku tregonte se po ia kalonte shumë mirë me të ftuarit.

Sipas informacioneve të “Prive”, festa e këngëtares është ndërprerë nga polica, pasi kishte shkelur masat anti-Covid.

Mësohet se të ftuarit janë gjobitur me nga 200 euro.

1.jpg

2_copy.jpg

 

3_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img