Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Policia plas në tokë tifozin e Feyenoord dhe i vendos prangat, tension me ultrasit holandezë jashtë stadiumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është tensionuar situata para Pallatit të Kongreseve mes tifozëve hollandezë dhe policisë.

Tifozët hollandezë kanë tentuar që “çajnë” kordonine  policisë për tu përplasur me tifozët e Romës.

albsig

spring

Situata është tensionuar dhe më shumë kur policia ndaloi nje tifoz të Feyenoord dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img