Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Policia nxjerr Audin e bërë shoshë nga plumbat në mes të Shkodrës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Blutë e qytetit verior kanë nxjerr sot në rrugët e Shkodrës një mjet Audi A3, të bërë shoshë nga plumba. Nuk bëhet fjalë për ndonjë atentat aktual, por për një ngjarje të ndodhur një muaj më parë.

Mbrëmjen e 25 gushtit i riu Alban Bruçi është qëlluar me breshëri plumbash si pasojë e një konflikti të viteve më parë me dy bashkëmoshatarë të tij.

Policia e Shkodrës ka nxjerr sot mjetin tip Audi me të cilin ai udhëtonte atë natë dhe ekspertët e kriminalistikës po rindërtojnë të gjithë skemën e atentatit. Fatmirësisht, Alban Bruçi u shpëtoi plumbave dhe shkoi vetë në Polici.

Më shumë
spot_img
spot_img