Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Policia në veprim pas dhunës, shoqëron disa protestues. Përfaqësuesit e PD nisen drejt Drejtorisë së Tiranës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Paraprakisht mësohet se janë shoqëruar mbi 20 protestues, ndërkohë në ambientet e Drejtorisë së Policisë Tiranë kanë shkuar ish-deputetëtEdmond Spaho, Bardh Spahia, Endri Hasa, Romeo Gurakuqi, Klevis Balliu dhe Edi Paloka.

Më shumë

spot_img