Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Policia ndalon G-Classin në Has, “i forti” nuk pyet për shtet, por ikën me xhirim gomash (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tjetër episod për të vënë “duart në kokë”. Kësaj here në Has, ku policia shihet teksa ndalon një Benz G-Class në mes të qytetit, por shoferi nuk i përfill fare.

Ai ecën ngadalë kur i afrohen dy policët e rendit, por kur i afrohet dhe ai i qarkullimit ai shkel gazin dhe largohet.

Me xhama të zinj dhe komplet i ftohtë si të mos kishte ndodhur asgjë, ai largohet dhe lë pas policat e pafuqishëm ndaj fenomenit “jam çuni i filanit”.

Nuk dihet se sa aktuale është kjo video.

Më shumë

spot_img
spot_img