Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Policia mësyn papritur në Elbasan, ndalohen 10 persona (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion të befasishëm mbrëmjen e stome në qytetin e Elbasanit.

Të paktën një person është arrestuar dhe 9 të tjerë janë shoqëruar. Mësohet se të gjithë ishin persona me të shkuar kriminale, trafik dhe armëmbajtje pa leje.

Në këtë aksion kanë marrë pjesë rreth 40 forca policore të mbështetura nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë. Policia ka kontrolluar një sërë automjetesh, lokale dhe persona të dyshuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img