Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Policia mësyn në Malësitë e Krujës, operacion i madh anti-kanabis: Do asgjësohen 50 parcela me drogë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d752f878fc6d0ea725e45c1fc0c58ecd

Policia po mësyn drejt Malësive të Krujës aty ku sot pritet të zhvillohet një operacion i madh anti-kanabis.

Pritet që gjatë operacionit të sotëm të asgjësohen rreth 50 parcela me kanabis.

Gatë këtij viti në Krujë janë asgjësuar rreth 8 mijë rrënjë kanabis.

Operacioni i madh i sotëm pritet të zhvillohet nga ajri dhe toka, me forca të shumta policise.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img