Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Policia kap gomonen me 500 kilogram drogë në Karaburun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gomone me 500 kilogram hashash është kapur nga policia ditën e sotme në Karaburun.

Gomonia është kapur në Gjirin e Arushës teksa po bëhej gati për t’u nisur, ndërkohë që trafikantët kanë arritur të arratisen.

Gomonia ëhstë 9 metër e gjatë dhe ka 2 motorra me 350 kuaj fuqi secili.

Më shumë

spot_img
spot_img